BOĞAZİÇİ EĞİTİM
     Bu Sayfadasınız:  Hizmetlerimiz   >   Evde Özel Ders
Evde Özel Ders

Öğretmenlerimizden Evinizde Özel Ders Alabilirsiniz:

Evinizde Özel Ders - Türkiye'de bir ilk!

  TEOG, YGS ve LYS Hazırlık için dershaneyi evinize taşıyoruz. 2000'li yıllardan günümüze tüm İstanbullulara özel ders ve koçluk hizmeti veren Boğaziçi Eğitim'den bir ilk daha, kişiye özel olarak hazırlanan paket programlarla öğrenci artık Üniversite sınavlarına hazırlanmak için dershaneye gitmek zorunda kalmayacak.

Evinizde ki Dershane Sistemi (EDS)

  Öğrenciyi kalabalık sınıflarda kaybolmaktan kurtaran, sınavlara kişiye özel öğretmen ve program ile hazırlayan,öğrenciyi bire bir takip eden ve aileye periyodik olarak raporlayan,öğrenciye Sınav Koçluğu ve ailesine rehberlik ve danışmanlık hizmeti verilen, ilave olarak dershaneden istenen (Müfredata uygun anlatılan dersler, Deneme sınavları, Meslek seçimi ve tercihi, vb.) tüm hizmetleri evinizde almanızı sağlayan bir uygulamadır.

  Program öncesinde öğrencinin durumu analiz edilir, öğrenci ve ailesi sevdiği ve rahat çalışacağı öğretmenlerle tanışır, öğrencinin ilgi istek ve yeteneklerine uygun net hedefler birlikte belirlenir, "Evinizdeki Dershane Sistemi"nin Yararları Çalışmaların odağını öğrenci oluşturur.Öğrencinin öğrenme düzeyine uygun çalışmalar yapılır. Öğrenci ve aile zamanını daha etkin kullanır. Esnek ders gün ve saatleri ile planlarınızı ertelemezsiniz. Zorunlu iptallerde dersleri telafi edebilirsiniz. Öğrencinin anlamadığı konular hemen tekrar edilir ve bol soru çözülür.

  Öğrenci sevdiği öğretmenlerle çalışır. Böylece öğrencinin derslere katılımı üst seviyelere çıkar. Öğrenciye koçluk yapılır, eğitim durumu takip edilerek aile bilgilendirilir. Bire bir çalışmalarla başarı daha da yükselir.
2014 - 2015 Copyright (Kopyalanamaz) - http://www.ozeldersegitim.net  Bu sitenin bütün hakları saklıdır.
SİTE HARİTASI
Web Tasarım & Programlama: Uğur Özdemir
Telefon:
GSM:
0216 449 64 11
0533 655 84 26
HAFIZA TEKNİKLERİYLE EĞİTİM